Hakkımızda

İkbal®Paspas 1987 yılında kurulan geniş yelpazede paspas ürünleri ile kaliteli hizmet veren güçlü bir paspas imalat firmasıdır. Paspaslar yoğun trafiği olan mekanlar için önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Bunun bilincinde olarak binanın giriş kısmı her zaman iyi bir ilk izlenim sağlamaktadır. Paspas çeşitlerimizi profesyonel ekibimiz ile en gelişmiş bilgi, donanım ve modern çözümler ile üretmekteyiz.Uzun zamandır varlığını koruyan firmamız kurulduğu tarihten itibaren başarılı projelere imza atmıştır.

Müşteri memnuniyeti ve samimiyeti bizim için en önemli hususlar içerisinde yer alır. Kalitemizi ürettiğimiz ürünlerimize yansıtarak müşterilerimize layık olma yolunda daha güçlü adımlar atmak için çalışıyoruz. Müşterilerimize çözümlerimizi sunarak nerede ne kalitede ürün kullanacağını hakkında doğru çözümler üretmekteyiz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek uzman ve profesyonel satış ekibi, satış sonrası destek ve hizmet kadromuzla müşterilerilerimizin daima yanında ve hizmetindeyiz. Müşterilerimiz nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmaktayız. Hedefimiz daima yenilikçi bir anlayışla, müşterilerimizin sipariş ettikleri ürünleri ekonomik, güvenli ve en hızlı şekilde kendilerine ulaştırmaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Misyonumuz
Kuru ve yaş kirlerin binaya girmesini engellemek yerin aşınmasını azaltmak ve kirlerin çıkarılmasını kolaylaştırmak.
Vizyonumuz & Hedeflerimiz
  • Hedefimiz daima yenilikçi bir anlayışla, müşterilerimizin sipariş ettikleri ürünleri ekonomik, güvenli ve en hızlı şekilde kendilerine ulaştırmaktır.
  • Müşterimizin memnuniyeti en önemli etken olarak düşünmekteyiz.
  • Paspas üretimi sektöründe; uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir olmak.
Müşterimizin Memnuniyeti için

Zamanlama

Ekibimizle profesyonel olarak çalışarak işin belirlenen sürede tamamlanmasını sağlıyoruz. Taahhüt edilen sürede ürünlerimizin teslimini yaparak kullanımıza sunuyoruz.

İletişim Sürekliliği

Biz her zaman müşterilerimiz ile iş birliği içinde çalışıyoruz. İletişim sürekliliği, işlerin oluşturulmasındaki her evrenin düzen içinde tamamlanmasını sağlıyor.

Destek

İşimizi tamamlandıktan sonra da desteğimizi sürdürmekteyiz. Yaşanacak herhangi bir sorunda sizin için en iyi çözümü üreterek işinizin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Maliyet

Kaliteli ve uygun fiyatlar ile mekanlarınız için profesyonel ürün çeşitlerimiz ile ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Özel indirimler ile size piyasadaki en uygun fiyatı verme garantisi veriyoruz.
null

Takım

Bilgili ve tecrübeli proje ekibimiz ile size en iyi şekilde hizmet vermek için kendimizi geliştiriyoruz. Teklif ve Teslim süreçlerini hızlı bir şekilde sağlıyoruz.

Strateji ve Beklentiler

Hedefimiz daima yenilikçi bir anlayışla, müşterilerimizin sipariş ettikleri ürünleri ekonomik, güvenli ve en hızlı şekilde kendilerine ulaştırmaktır.
Müşterilerimiz
Corning Kablo
Schneider
Ferro Döküm
Legrand
Tübitak
Honda